Petersfield RFC heeft officieel een nieuwe langlopende samenwerking met Gilbert Rugby bevestigd, een van de meest iconische namen in de sport. Gilbert Rugby wordt de officiële technische kledingspartner en officiële leverancier van ballen en trainingsmateriaal van de club.
Volgens de nieuwe overeenkomst levert Gilbert Rugby technische wedstrijdtenues, trainingskleding, reiskleding, wedstrijdballen en materiaal voor alle senioren- en jeugdteams van Petersfield RFC. Zo wordt de club verenigd onder één krachtige identiteit met hoogwaardige prestaties. Van onze spelers van het eerste team tot de miniafdeling: de hele club wordt uitgerust met uitrusting van wereldklasse, geleverd door een merk met een rijke rugbytraditie.
Stuart Barden, voorzitter van Petersfield RFC, zei: “Deze samenwerking bevestigt opnieuw onze inzet voor uitmuntendheid op het veld – en hoe kunnen we dat beter doen dan samen met zo’n groot en gerespecteerd merk? Gilbert Rugby is verweven met het DNA van de sport, en het is voor iedereen die erbij betrokken is een trots moment om Petersfield RFC nu met hen verbonden te zien. Het is een spannende tijd bij Petersfield RFC en we kunnen niet wachten om te zien wat de toekomst met deze samenwerking brengt.”
Gilbert Rugby, opgericht in 1823, is een van de oudste sportbedrijven ter wereld en is sinds 1995 de officiële leverancier van ballen voor elk wereldkampioenschap rugby. Hun ongeëvenaarde rugbykennis en nalatenschap maken hen de perfecte partner voor de ambitieuze plannen van Petersfield RFC, zowel op als naast het veld.
De nieuwe trainingscollectie Petersfield RFC x Gilbert voor 2025/26 kan nu worden besteld via: https://www.gilbertrugby.com/collections/petersfield-rfc
Een selectie producten uit de nieuwe Gilbert-collectie is ook verkrijgbaar in de winkel op Penns Place. Voordat we ruimte kunnen maken in de schappen, moeten we echter de resterende voorraad van vorig seizoen opruimen. Houd de speciale aanbiedingen voor de collectie van vorig seizoen in de gaten.
De nieuwe thuis- en uittenues van de club – ontworpen in samenwerking met Gilbert – worden voorafgaand aan het seizoen 2025/26 onthuld via de officiële kanalen van Petersfield RFC en Gilbert Rugby. Voor het eerst in de geschiedenis van de club zullen replica-tenues voor supporters te koop zijn, zodat fans en jongere leden het clubembleem met trots kunnen dragen.
De samenwerking omvat ook een clubkickbackregeling. Dat betekent dat elke aankoop bij Gilbert – zelfs buiten de Petersfield RFC-collectie – de club rechtstreeks helpt ondersteunen.
Als introductieaanbieding krijgen supporters 10% korting op alle artikelen uit de Petersfield RFC-collectie met de exclusieve code: A_EARLYBIRD-25-10
Deze aanbieding loopt tot en met 31 juli en is beschikbaar bij het afrekenen via de officiële webshop van Petersfield.
Wil je jouw club aanmelden om deel uit te maken van de Gilbert-familie? Laat hier je gegevens achter: https://www.gilbertrugby.com/pages/teamwear